[sales_countdown_timer id="salescountdowntimer"]

Chcesz, by Twój profil na Instagramie zaczął zarabiać, ale nie wiesz, od czego zacząć?

Na Instagramie ciągle można zobaczyć posty typu „10 sposobów, by zarobić milion na Instagramie” lub „jak zdobyć 10 tysięcy follow w dwa tygodnie?” Na około wszyscy mówią o różnych tipach i sposobach na to jak się wzbogacić, jak zdobyć nowych klientów. Ale nie mówią o tym, że każda branża jest inna, że każdy człowiek jest inny i że każdy profil na Instagramie rozwija się w swoim tempie. Nie ma uniwersalnego sposobu na sukces, który sprawdzi się w każdej branży! 

 

Dołącz do mojego szkolenia mentoringowego Dochodowy Instagram i weź sprawy w swoje ręce! To 6-tygodniowe szkolenie, w którym poprowadzę Cię za rękę, tak byś mogła samodzielnie opracować i wdrożyć strategię profilu na Instagramie dopasowaną do Ciebie i Twojej marki.

szkolenie-dochodowy-instagram

Dlaczego potrzebujesz strategii dla swojego profilu na Instagramie?

To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli:

To szkolenie NIE jest dla Ciebie, jeśli:

Podczas szkolenia Dochodowy Instagram nauczysz się:

Program szkolenia:

1 Szkolenie — Strategia: cel i plan to podstawa​

Sprecyzujesz cel i misję swojego profilu, dzięki czemu będziesz wiedzieć jakie wartości chcesz przekazywać. Poznasz narzędzia pomocne w planowaniu: kalendarz Google oraz Trello.

2 Szkolenie — Strategia: grupa docelowa

Dokładnie poznasz swoją grupę docelową, stworzysz własną personę, poznasz metody badań oraz sprecyzujesz swoją niszę.

3 Szkolenie — Strategia: lejek sprzedażowy

Dowiesz się, czym jest lejek sprzedażowy oraz samodzielnie rozpiszesz go dla swoich produktów i usług. Dodatkowo poznasz podstawy obsługi systemu do wysyłki newslettera — Mailerlite.

4 Szkolenie — Strategia: wyróżnik i kolory marki

Zastanowisz się nas swoim wyróżnikiem oraz wyglądem swojego profilu. Poznasz psychologię kolorów oraz przykłady palet barw i typografii. Świadomie wybierzesz identyfikację wizualną dla swojej marki. Weźmiesz udział w I części szkolenia z Canvy.

5 Szkolenie — Instagram: przygotowanie profilu

Zbudujesz swój profil na Instagramie, dbając o wszystkie szczegóły i detale. Poznasz jakie zastosowanie mają różne rodzaje treści na Instagramie oraz jak je tworzyć. Weźmiesz udział w II części szkolenia z Canvy oraz zobaczysz, jak można montować rolki w aplikacji Instagram.

6 Szkolenie — Instagram: praca nad zasięgiem

Dowiesz się, czym jest zasięg organiczny i w jaki sposób możesz docierać do nowych osób. Nauczysz się podstaw ustawiania reklam przez „promuj post” na Instagramie oraz w managerze reklam na Facebooku.

[sales_countdown_timer id="salescountdowntimer"]
szkolenie-dochodowy-instagram

Szkolenie Dochodowy Instagram

 • 6 szkoleń na żywo (online)
 • Możliwość zadawania pytań podczas szkoleń
 • Dostęp do nagrań szkoleń na Dysku Google przez aż 6 miesięcy!
 • Bonus 1: karty pracy dla każdego szkolenia
 • Bonus 2: minimum 1 dodatkowe spotkanie w formie Q&A, na którym będziemy wspólnie dyskutować nad strategiami
 • Bonus 3: imienny certyfikat po ukończeniu szkolenia
899 zł

699 zł

szkolenie-dochodowy-instagram-mentoring1

Szkolenie Dochodowy Instagram + spotkanie mentoringowe x1

 • 6 szkoleń na żywo (online)
 • Możliwość zadawania pytań podczas szkoleń
 • Dostęp do nagrań szkoleń na Dysku Google przez aż 6 miesięcy!
 • x1 godzinne spotkanie mentoringowe 1:1 ze mną, po ukończeniu szkolenia
 • Bonus 1: karty pracy dla każdego szkolenia
 • Bonus 2: minimum 1 dodatkowe spotkanie w formie Q&A, na którym będziemy wspólnie dyskutować nad strategiami
 • Bonus 3: imienny certyfikat po ukończeniu szkolenia
1049 zł

849 zł

szkolenie-dochodowy-instagram-mentoring3

Szkolenie Dochodowy Instagram + spotkanie mentoringowe x3

 • 6 szkoleń na żywo (online)
 • Możliwość zadawania pytań podczas szkoleń
 • Dostęp do nagrań szkoleń na Dysku Google przez aż 6 miesięcy!
 • x3 godzinne spotkanie mentoringowe 1:1 ze mną, po ukończeniu szkolenia
 • Bonus 1: karty pracy dla każdego szkolenia
 • Bonus 2: minimum 1 dodatkowe spotkanie w formie Q&A, na którym będziemy wspólnie dyskutować nad strategiami
 • Bonus 3: imienny certyfikat po ukończeniu szkolenia
1299 zł

1099 zł

grafika karolina mija strony www

Dlaczego warto mi zaufać?

Jeśli jeszcze się nie znamy, to z tej strony Karolina. Z zawodu jestem projektantem graficznym.

Obecnie wspieram kobiety w promowaniu ich biznesów na Instagramie. Pomagam im, uczę strategii, planowania postów oraz tworzenia grafik. Skupiam się na tym, co daje mi największą frajdę. Spełniam się w tym, w czym czuję się najlepsza — na opracowywaniu strategii marek na Instagramie oraz projektowaniu dla nich identyfikacji wizualnych, do których należą: logo, kolorystyka i typografia profilu, motyw przewodni oraz szablony grafik.
Na moim profilu znajdziesz porady, jak tworzyć treści na Instagram. Dzielę się tam tipami i trikami – pomocnymi przy tworzeniu grafik w Canvie, tworzenia Instagram stories oraz popularnych rolek.

Sprawdź opinie moich zadowolonych klientek!

5/5
Skorzystałam z konsultacji basic u Karoliny i polecam ją każdej osobie, która tak jak ja, szuka wsparcia, odpowiedzi na swoje pytania i pomocy w zakresie prowadzenia swojego konta na Instagramie 👌 Karolina bardzo dobrze przygotowała się do naszej rozmowy, szczegółowo wypytałam mnie o te tematy, które są dla mnie w danej chwili najważniejsze i zaproponowała mi zmiany i wskazówki, które wykraczały poza ustalony zakres prac. Super komunikacja, elastyczność w dopasowaniu oferty i rzeczowa pomoc - za te elementy mogę polecić Karolinę innym 🙂
Marta
babska pracownia projektowa
5/5
Jestem bardzo zadowolona, z konsultacji z Karoliną. Wyznaczyła mi drogę i sposób realizacji moich celów. Bardzo fajny kontakt i rzetelna praca😊
Iwona
joga na stres
5/5
Polecam Karolinę:) super pomysły, znajomość tematu, pomoc na każdym etapie, współpracę oceniam na 5 gwiazdek.
Kasia
gabinet na zdrowie

Zastanawiam się nad kupnem szkolenia, bo...

Jak najbardziej Cię rozumiem, sama również mam bardzo mało wolnego czasu i staram się go wykorzystać jak najlepiej. Zastanów się, ile czasu poświęcasz na scrollowanie Instagrama w poszukiwaniu „inspiracji” lub dobrych rad? Na moim szkoleniu dostajesz wszystko na tacy i już wiesz, co należy zrobić, by przestać kręcić się w kółko. Na pierwszym szkoleniu pokaże Ci narzędzia, które są pomocne w planowaniu i organizowaniu czasu. Dodatkowo otrzymasz dostęp do nagrań każdego szkolenia, by wrócić do nich w dogodniejszym czasie i nadrobić.

Doskonale znam Twoje obawy. Boisz się, że wydasz ponownie swoje pieniądze na szkolenie, które również może okazać się niepomocne. Prawda jest taka, że jeśli nie będziesz konsekwentnie pracować na moim szkoleniu (czy z produktami od innych osób), to nic samo się nie zmieni. Nie oferuję Ci magicznej różdżki, która w dwie sekundy sprawi, że Twój profil urośnie i zacznie zarabiać. Nic samo się nie dzieje, wszystko wymaga pracy i czasu. Jeśli jesteś gotowa na zmiany i chcesz się temu poświęcić w 100%, to moje szkolenie jest właśnie dla Ciebie.

Jeśli nie jesteś pewna czy wystarczy Ci samo szkolenie, czy jednak będziesz potrzebować po nim mojej pomocy przy wdrażaniu strategii, to napisz do mnie na Instagramie lub na maila: a postaram się pomóc Ci w wyborze.

FAQ: Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Pierwsze szkolenie odbędzie się we wtorek 19.09 o godzinie 18:00 na platformie Google Meet. Dzień przed szkoleniem otrzymasz ode mnie e-mail z linkiem do spotkania, a godzinę przed przypomnienie. Każde szkolenie będzie trwać około 60 minut, choć znając siebie, może się znacznie przedłużyć 😊

Tak! Możesz zapłacić w dwóch ratach. Podczas składania zamówienia w koszyku, zaznacz opcję płatności: „przelew tradycyjny” a w informacjach do zamówienia napisz mi wiadomość, że chcesz zapłacić w ratach. 

Nie! Każdy uczestnik szkolenia otrzyma dostęp do dysku Google, na którym będą się pojawiać karty pracy oraz nagrania szkoleń. Do dysku każdy będzie miał dostęp przez kolejne 6 miesięcy.

Nie musisz, chyba że chcesz 😊 Podczas szkoleń będzie możliwość zadawania pytań. Będzie je można zadawać na czacie lub powiedzieć przez mikrofon. Planuję zorganizować minimum jedno spotkanie o charakterze Q&A, podczas którego porozmawiamy wspólnie nad swoimi strategiami. Tam też nie trzeba będzie mieć włączonej kamerki i mikrofonu.

Nie, natomiast dużo prościej i szybciej będzie, jeśli będziesz mieć konto na Gmailu. Łatwiej będzie mi udostępniać Ci różne materiały, dodatkowo będziesz mogła korzystać z kalendarza Google po pierwszym szkoleniu, w którym będę go omawiać.