regulamin newslettera

No cześć!
Jeśli trafiłeś na tę stronę, to znaczy, że ważne są dla Ciebie zasady dostarczania przeze mnie Newslettera.
W Regulaminie, który znajdziesz poniżej, znajdziesz wszystkie niezbędne informacje.
Zapoznaj się z nimi, a w razie jakichkolwiek wątpliwości lub dodatkowych pytań dotyczących Regulaminu Newslettera, skontaktuj się ze mną, pisząc na adres e-mail: kontakt@karolinamija.pl lub pod numerem telefonu: +48 789 985 623.

§1

  1. Dane administratora: usługi i treści cyfrowe udostępniane w ramach Newslettera świadczone są przez Karolina Mijalska prowadzącą nierejestrowaną działalność gospodarczą, adres: 42-224 Częstochowa, ul. G. Bacewicz 7/54 (dalej jako Usługodawca).
  2. Kontakt do administratora: adres e-mail: kontakt@karolinamija.pl; telefon: +48 789 985 623.
  3. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych, dowiesz się z polityki prywatności.
  4. Regulamin obowiązuje od 1.07.2023

§2

  1. Usługa w postaci subskrypcji newslettera polega na wysyłaniu przez Usługodawcę informacji handlowych o promocjach i specjalnych ofertach Usługodawcy.
  2. Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przesyłanie przez Usługodawcę informacji handlowych na podany przez Ciebie adres e-mail.
  3. Zrezygnować z newslettera możesz w każdej korzystając z opcji wypisania się zamieszczonej w wiadomości newsletterowej lub kontaktując się z Usługodawcą.
  4. Dostęp do Newslettera możesz uzyskać: nieodpłatnie – poprzez zapis do Newslettera i przekazanie Twojego adresu e-mail, imienia lub innych danych osobowych wymaganych w formularzu zapisu do celów marketingowych/handlowych lub odpłatnie – bez konieczności zapisu do Newslettera, tj. poprzez zapłatę określonej kwoty za dostęp do treści cyfrowej udostępnianej bezpłatnie w ramach Newslettera. Aby dokonać zakupu, skontaktuj się w tym celu z Usługodawcą na wskazany w §1 adres e-mail lub w inny sposób wskazany do kontaktu.
  5. W celu zapisania się do Newslettera i uzyskania dostępu do usługi/treści cyfrowej: podaj dane osobowe w ramach udostępnionego formularza zapisu; zaakceptuj Regulamin newslettera; potwierdź swój adres e-mail (mechanizm double opt-in).